Tab Ultra İle Tanıştınız mı?

Tabletiniz bir e-kitap okuyucuya dönüşsün ister miydiniz? İhtiyaçlarınızın büyük bir kısmını karşılayacak ama gözlerinizi de yormayacak… Kulağa harika geliyor değil mi? BOOX Tab Ultra bu mümkün. Bu yazımızda size Tab Ultra’nın özelliklerinden bahsedeceğiz. Dilerseniz önce Tab Ultra inceleme videomuzu izleyip sonra yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 😊

 

10.3 Ekran Boyutu ile Rahat Görüntüleme

Eğer sıkı bir BOOX takipçisiyseniz cebe sığacak kadar küçük BOOX cihazlarımız olduğunu bilirsiniz. Nitekim kimi kullanıcıların e-kitap okuyucularda aradığı özellik daha geniş bir ekrana sahip olması oluyor. Tab Ultra, 10,3″ ekran boyutuyla PDF formatındaki belgeleri rahat bir şekilde okumayı sağlıyor. Bunun yanı sıra, bu ekran boyutunda not almak ve belgeleri düzenlemek kolaylaşıyor.

BONUS: Diğer 10,3″ ekran boyutuna sahip cihazımız Note Air2 Plus’ı incelemek için tıklayın!

Tab Ultra

16 MP Kamera ile Belge Tarama

Bir e-kitap okuyucuda denk gelebileceğiniz nadir özelliklerden biri kamera olabilir. Tab Ultra, 16 MP kamerasıyla bu nadir bulunan özelliğe sahip! Böylece basılı belgelerinizi Tab Ultra ile kolaylıkla taratabilirsiniz. Tarattığınız belgeleri dijital formata dönüştürebilir ve üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Düzenlediğiniz belgeleri kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Yığınlar oluşturmuş basılı belgelerinizi Tab Ultra’da klasörleyip etrafınızdaki belge karmaşasından kurtulabilirsiniz.

16 MP kamera ile belgelerinizi taratın

Pen2 Pro ile Silgin Kalemin Arkasında

Tab Ultra’nın kutu içeriğinde Pen2 Pro bulunuyor. Pen2 Pro ile yazmak kadar silmek de keyifli. Bunun nedeni, Pen2 Pro’nun arka tarafının silgi olarak kullanılabilmesi. Tab Ultra ve Pen2 Pro,  minimum gecikme ve uygun sürtünme ile not almayı  keyifli hale getiriyor. Ayrıca BOOX Notlar uygulaması, içerdiği birbirinden pratik özelliklerle yaratıcılığınızı destekliyor.

Bonus: BOOX Notlar uygulamasını daha yakından tanımak için “BOOX Notlar Kılavuzu” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz

Pen2 Pro

Klavye ve Kılıf Bir Arada

BOOX Tab Ultra’yı diğer e-kitap okuyuculardan ayıran bir diğer özellik ise sadece Tab Ultra için üretilmiş, klavyeli ve manyetik bir kılıfa sahip olması. Tab Ultra manyetik klavye, herhangi bir güç kaynağına, kablo ya da Bluetooth bağlantısına gerek kalmadan pimler aracılığıyla cihazınıza bağlanıyor. Alıştığımız klavyelerden küçük olmasına karşın alıştığımız tuş boyutuna sahip Tab Ultra klavye, cihazınızı bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanızı sağlıyor. Böylece bir metin oluşturmanız ya da düzenlemeniz gerektiğinde ne ekstra bir klavyeye ne de bilgisayarınıza ihtiyacınız kalıyor. Klavyeyi kullanmadığınız zamanlarda ise kılıf görevini üstleniyor. 

Not: Tab Ultra manyetik kılıfı incelemek için tıklayın!

tab ultra klavye

Tab Arayüzü

BOOX, Tab serisi cihazlarında diğerlerinden daha farklı bir arayüz kullanıyor. Bu arayüz, kullanıcılarına e-kitap okuyucu ve tablet arayüzlerinin harmanlanmış halini sunuyor. Widgetlar kullanmanıza izin vererek işlerinizi kolaylaştırıyor. Diğer BOOX cihazlarında da olduğu gibi hareket kısayollarıyla kitaplarınız, belgeleriniz, notlarınız arasında pratik ve kişiselleştirmiş bir şekilde dolaşmanızı sağlıyor. 

Tab Ultra Arayüz

Güçlü İşlemci

Tüm bu özellerle birlikte Tab Ultra, Qualcomm sekiz çekirdekli işlemciye sahip. Bu sayede ona verdiğiniz görevleri sorunsuzca yerine getirebiliyor. E-ink ekranı, 4 GB RAM ve 128 GB hafızasıyla Tab Ultra, hem gözlerinizi yormayacak kadar hassas hem  de işlerinizi hafifletecek kadar güçlü !

Not: Tab Ultra hakkında daha fazlasını öğrenmek tıklayın!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top