Teslimat ve İade Şartları

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.onyxboox.com.tr üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Tüm müşterilerimize sipariş esnasında verilen iletişim bilgileri üzerinden en hızlı şekilde iletişim kurup siparişleri ile ilgili bilgi aktarılmaktadır.

www.onyxboox.com.tr de yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya firmaların ücret tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılarak ulaştırılır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir. Genel olarak Ankara’ya 600 Km’den daha yakın olan il merkezlerine ertesi gün, diğer illere ve ilçelere 2-4 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü öğlen 17.00 den önce verilen siparişler, cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak Pazartesi gününe de sarkabilir. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

– Ürünün faturası (iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olarak)

– 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 15 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce lütfen bizimle irtibata geçiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen faturanızın iade kısmını doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orjinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.

Shopping Cart