Teslimat ve İade Şartları

Sipariş Bilgilendirme ve Kargo

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.onyxboox.com.tr üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Tüm müşterilerimize sipariş esnasında verilen iletişim bilgileri üzerinden en hızlı şekilde iletişim kurup siparişleri ile ilgili bilgi aktarılmaktadır.

www.onyxboox.com.tr de yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile ulaştırılır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir. Genel olarak Ankara’ya 600 Km’den daha yakın olan il merkezlerine ertesi gün, diğer illere ve ilçelere 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. Kargo şubesi olmayan yerleşim yerlerine ise firmanın planladığı ilk teslim gününde teslimat yapılmaktadır. Sepet değeri 3000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargonuz ücretsiz olarak gönderilmektedir. 1 Ekim 2022 tarihi itibariyle koşulsuz iade süresi 3 gün olarak uygulanacak olup iade kargo masrafı tüketici tarafından karşılanacaktır.

Kargo ve Teslimat Süreleri

Haftaiçi 17.00’dan önce verilen siparişler, aynı gün kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler, kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak Pazartesi gününe sarkabilir. Haftaiçi 17.00 den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Cumartesi saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günleri işleme alınacaktır. 17:30’dan sonra verilen siparişler için bilgilendirme mesajları ertesi gün 09:00’dan itibaren sizlere iletilecektir.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Her sipariş için sizlere ulaşılacak ve detaylı bilgi verilecektir. Siparişinize ilişkin hatalı işlemler bu iletişim ile giderilmeye çalışılmaktadır. Yaşanabilcek hatalı işlemlere karşı teslim aldığınız paketi açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Ekran ışığı açıkken görülebilecek parlaklıkların eni 0,5 mm’den küçük ise bu kusur olarak kabul edilmez. 0,5 mm ve daha büyük bir parlama görürseniz cihazınız ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir.

İade süresi kaç gün?

Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 3 (üç) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

– Ürünün faturası (iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olarak)

– 3 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 10 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 5 gün içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce lütfen bizimle irtibata geçiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen faturanızın iade kısmını doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

3 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orjinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.

Shopping Cart
Scroll to Top