BOOX İle İş Akışınızı Mükemmelleştirin

Kağıtlar, defterler, kitaplar, elektronik cihazlar ve bunların her birini kullanarak yapmanız gereken işler! Evet, bir BOOX e-kitap okuyucu olmadan işleri toparlamak bir hayli zor görünüyor. Oysaki kolaylaştırmanın bir yolu var! BOOX ile iş akışınızı mükemmelleştirmeye hazır mısınız?

Keyifle çalışın

BOOX'u Planlayıcınız Olarak Kullanın!

Günlük planlayıcı
Haftalık Planlayıcı

Bugün, yarın ve sonraki gün… Sonraki ay ve sonraki ayın ikinci pazar günü… Yapılacakları zihninizde tutmak, onları henüz yapmadan  yorulmanıza neden olabilir. BOOX’un notlar uygulamasını kullanarak planlarınızı yazıya dönüştürebilirsiniz. Böylece enerjiniz planlarınızı düşünmeye değil, gerçekleştirmeye kalır! BOOX’unuzu planlayıcı olarak kullanırken hazır şablonları kullanabileceğiniz gibi, kendi şablonlarınızı da tasarlayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız şablonları bu linkten indirebilirsiniz. 

Bununla birlikte BOOX, üzerine notlar alabileceğiniz bir takvim uygulamasına sahiptir. Notlarınızı takvim üzerine alabilir, hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Üstelik planlayıcı şablonlarınızı ve takviminizi ekran koruyucu olarak ayarlayıp iş akışınızı göz önünde tutabilirsiniz.

yapılacaklar listesi

Dosyalarınızı BOOX ile Düzenleyin!

Hangi dosyanızın hangi cihazınızda olduğunu unuttuğunuz oluyor mu? Ya da fotoğraflarınızın arasına sıkışıp kalan belgeleriniz? BOOX, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. BOOX ile kitaplarınızı, notlarınızı, dosyalarınızı düzenli bir şekilde sıralayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınızı aktarmak söz konusu olduğunda BOOX sizin için işleri kolaylaştırır. Bulut optimizasyonu ile dosyalarınız üzerindeki değişiklikler güncel kalır. Bluetooth ve Booxdrop ile dosyalarınızı başka cihazlara aktarmak sadece saniyeler alır.  Android işletim sistemine sahip olan BOOX, Google Drive, Dropbox gibi üçüncü taraf uygulamalarla belgelerinizi sorunsuz bir şekilde senkronize etme imkanı sunar. Böylece dosyalarınızı diğer cihazlarınızda güncel tutmak için harcadığınız enerji size kalır. 

2

Sunumlarınızda BOOX ile Fark Yaratın!

Günlerce hazırlandığınız sunum sırasında aklınıza yeni bir fikir gelmiş olabilir.  Bu fikri nasıl anlatacağınız konusunda kaygı duymaya gerek yok. BOOX ile değişiklikleri anında açıklayabilirsiniz. Hem BOOX’un ekran yansıtma özelliği hem de BOOX cihazınıza indirebileceğiniz AnyDesk gibi uygulamalarla sunumunuz perdede! Ayrıca sunum esnasında kaleminizle aldığınız notlar da buna dahil! Dilerseniz işaretleme ve ek açıklamalarınızı, e-posta ve anlık mesajlaşma uygulamaları ya da bluetooth ile de paylaşabilirsiniz.

sunumlarınızda fark yaratın

Belgelerinizi BOOX'ta Okuyun!

BOOX ile belge formatı sınırlarına takılmayın! BOOX, en sık kullanılan PDF, DOC(X), PPT(X) ve EPUB gibi formatlar dışında toplamda 25 farklı belge tipini destekler. Böylece hiçbir dönüştürme işlemine gerek kalmadan belgelerinizi kolayca okuyabilirsiniz.

desteklenen formatlar

BOOX, e-ink ekran teknolojisiyle göz dostu bir okuma deneyimi sunar. Ayrıca çalışma odağınızı ve veriminizi arttırmak adına kolaylıklar sunar. Örneğin, ekran bölme özelliğini kullanarak okuma ve not alma işlemlerinizi aynı ekran üzerinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Okumanız sırasında anlamını bilmediğiniz bir kelimeye rastladığınızda odağınızı sözlüğe çevirmek durumunda kalmazsınız. Anlamını bilmediğiniz kelimeye dokunmanızla BOOX sizin için kelimenin çevirisini yapar.  Size ise mükemmel iş akışının tadını çıkarmak kalır!

BONUS: Tüm e-kitap okuyucular siyah-beyaz mı? Nova Air C ile tanışın!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top