BOOX V3.3 Güncellemesi

Sistem

Yeni Kontrol Paneli

V3.3 güncellemesi ile Boox Kontrol Paneli’ni bütünüyle değiştirdi . Daha kullanışlı ve canlı bir arayüzle yeniden tasarladı. Ekran görüntüsü alma, ışık ve ses seviyesini ayarlama, ekran bölme gibi sevdiğiniz özellikleri ekleyin. Böylelikle cihaz menüsünde pratik bir şekilde gezinin.

Ekran Ayarları Artık Daha Kapsamlı

V3.3 güncellemesi ile menü tasarımı bütünüyle değişen e-ink merkez artık yalnızca sistem için değil uygulamalar için de kontrast ayarı sunuyor. Bu sayede uygulama optimizasyonu yapmak daha kolay hale geldi.Gezinme Çubuğu

Sistem menüsüne tercihen ekleyebileceğiniz Gezinme Çubuğu ile önceden navigasyon topu veya hareket kısa yolları ile yaptığınız işlemleri bundan böyle tek dokunuşlar yapabilirsiniz. Üstelik Gezinme Çubuğu kategorilerini dört farklı şekilde sıralayabilirsiniz.


Sistem Menüsünde Font Seçimi Yapılabilir

V3.3 güncellemesi ile Boox, cihaz kullanımızı daha keyifli hale getirmek amacıyla size 5 farklı font seçeneği sunuyor. Böylelikle sistem menüsü fontunu kişiselleştirebilirsiniz.Araçlar

Ekran Görüntüsünü OCR ile Dönüştürün

V3.3 güncellesi ile gelen en kullanışlı özelliklerden biri kuşkusuz ekran görüntüsü üzerine OCR kullanmaktır. Ancak unutmayın; OCR kotası NeoReader ve ekran görüntüsünde ortak olarak kullanılmaktadır.

Kitaplarınızı ve Üzerine Aldığınız Notları Cihazlar Arasında Senkronize Edin!

Uzun zamandır beklenen özellik V3.3 güncellemesi ile geldi. Şimdi okuma verilerinizi tüm BOOX cihazlarınız arasında senkronize edebilirsiniz! Notlarınızı send2boox veya BOOX Assistant üzerinden görüntüleyebilir veya paylaşabilirsiniz.

Okurken Linkler Ekleyin ve Gezinti Yapın

Okurken ilgili bir haber ya da makaleyi metne eklemek oldukça işe yarayabilir. Boox V3.3 güncellemesi ile okumalarınız üzerine link eklemenize olanak sağlıyor. NeoReader artık hem NeoBrowser hem de Google Play Store üzerinden indireceğiniz bir arama motoru üzerinden harici bağlantıları ziyaret etmeyi destekliyor.


Not Alma

Yapay Zeka Tanıma Arayüzü Yenilendi

V3.3 güncellemesi ile Notlar uygulamasında AI tanıma arayüzü daha kullanışlı hale geldi. Bu sayede notlarınızı gerçek zamanlı olarak ön izleyin. Düzenlemeler yapın. Kopyalayın veyahut kolayca paylaşın.

Notlarınızı Etiketleyin

Notlarınızı düzenlemek V3.3 güncellemesi ile artık çok daha kolay. Etiket işlevi, arama ve yönetim için Kement aracıyla birleşti. İçeriğinizi seçmek için Kement aracını kullandıktan sonra etiketleyebilir ve arama aracında hızlıca bulabilirsiniz.

Notunuza Eklentiler Yükleyin

Notlar uygulamasında artık, 20 MB’tan büyük olmayan belge veya ses gibi ekler yükleyebilirsiniz. İlaveten not defterinizden harici bir web sayfasına bağlantı ile gidebilirsiniz. Böylelikle notunuzu hem katmanlarla hem de yüklediğiniz eklentilerle zenginleştirebilirsiniz.

Ses Kaydında Önemli Anları İşaretleyin

Şüphesiz V3.3 güncellemesi ile gelen en işe yarar özelliklerden biri ses kaydı etiketleri olabilir. Bundan sonra ses kaydında önemli noktaları aramanıza gerek yok. Tam tersine, saniyelere bayrak ekleyin ve hızlıca bu anlara atlayın.

5 thoughts on “BOOX V3.3 Güncellemesi”

  1. murat tarkan erkan

    Güncelleme sözlükler kısmında halen yetersiz. Yabancı dildeki çekimli fiil bulunamıyor. Sözlük için metindeki sözcüğün tamamı değil de bir kısmını seçme olasılığı yok. Bu durumda sözlük ve ansiklopediler bir şey bulamıyor. Android tabanlı başka tabletler boox’un bu uygulama güncellemesi kaynaklı yetersizliğini büyük bir avantaja çevirmesi sayesinde S5e tabletimi yabancı kitapları okumada elimden düşürmüyorum. boox’un ara sıra tozunu almakla yetiniyorum.

    1. Merhaba Murat Bey, güncelleme ile NeoReader uygulamasına varsayılan sözlük belirleme özelliği geldi. Böylece çevrimdışı/çevrimiçi sözlük uygulamalarını Google Play Store üzerinden indirip BOOX ile kullanmak daha pratik oldu. Çevrimiçi olduğunuz zamanlarda Google ve Bing ile kelime, cümle, paragraf çevirileri yapmaya devam edebilirsiniz. Bu yolla çekimli fiillerde de sorun çıkmayacaktır.
      Çevrimdışı kullanıma uygun sözlük dosyaları çekimli fiillerin çevirisi konusunda yetersiz kalabiliyor. Ancak bu durum güncellemeden değil, cihaza yüklenen sözlük dosyasının yeterince zengin olmamasından kaynaklanıyor. Daha zengin sözlükler bulmak ve sizlerle paylaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  2. Merhaba güncelleme Nova 3 Color için geçerli mi acaba? Güncelleme alacak model listesi mevcut mı? Çünki Nova 3 Color cihazıma ilgili güncelleme düşmüyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top