Palma İle Tanışın

BOOX’un yeni modellerinden biri olan Palma, boyutu ve performansıyla dikkatleri üzerinde topladı. Bu yazımızda sizleri Palma ile tanıştıracağız.

Palma Telefon mu?

Palma’yı gördüğümüzde birçoğumuzun aklında şu soru oluştu: “Palma telefon mu?” Boyutu, tuşları ve kamerasıyla bir cep telefonuna benziyor olsa da Palma bir telefon değil. 🤓 Palma, cep telefonu boyutunda bir e-kitap okuyucu. Bununla birlikte diğer tüm BOOX modelleri gibi Android işletim sistemine sahip. Bu sayede telefonumuzda kullandığımız uygulamaları Palma’da da kullanabiliyoruz.

Güçlü Performans İle Rahat Okuma

Palma 6.13″ e-mürekkep ekrana sahip. 300dpi çözünürlükteki göz dostu ekranıyla Palma’da kelimeler harika bir kontrast ile görünüyor. Ön ışıkları sayesinde gece ve gündüz rahat bir şekilde okuma yapmayı sağlıyor. Ayrıca ekranı parlama yapmadığı için her türlü ışık altında okumaya imkan tanıyor.

palma ışık

Sekiz çekirdekli işlemcisi ve BOOX Super Yenileme teknolojisi, cihazın performansını pürüzsüz bir hale getiriyor. Sayfa değiştirmek, internette dolaşmak ve diğer görevler için akıcı bir deneyim sağlıyor. 4 farklı ekran yenileme moduyla kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor.

Güç Avcunuzda

Palma kağıt kıvrımlarının verdiği ilhamla kabuksu bir arka yüzeye sahip. Bu yüzey ve yuvarlak köşeler sayesinde Palma konforlu bir tutuş sağlıyor. 6.13″ ekranı ve hafif yapısıyla cepte taşımayı elverişli hale getiriyor. Yan tarafındaki düğme ile en sık kullandığınız görevi tek tuşla yerine getiriyor. Böylece ekran görüntüsü almak, sayfa değiştirmek gibi işlevler pratik bir hale geliyor. LED flaşa sahip 16MP kamerasıyla kötü ışık koşullarında dahi basılı belgelerinizi tarıyor ve dijital metne dönüştürüyor. Diğer BOOX modelleri gibi Palma da Android işletim sistemine sahip ve Google Play Store ile uyumlu.

palma arka yüzey

geniş Bir Kütüphane Telefon boyutunda

6 GB RAM + 128 GB ROM ve MicroSD kart yuvasıyla Palma tüm kitaplarınız için geniş bir saklama alanı sunuyor. EPUB, TXT, MOBI, CBR dahil olmak üzere 24 formatı destekliyor. Bu sayede kullanıcılarına sınır tanımayan bir okuma deneyimi sağlıyor. Ayrıca Google Drive, One Drive, Dropbox gibi üçüncü taraf bulut uygulamalarıyla entegre olması sayesinde çevrimiçi dosyalarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyor. 

palma rahat tutuş

Palma İle Dijital Minimalizmi Yakalayın

İçinde bulunduğumuz dijital çağda, bildirimler ve dikkat dağıtıcı şeyler arasında odak noktanızı kaybetmeniz kolaydır. Zamanın kontrolünü yeniden kazanmak, teknolojiyle daha sağlıklı bir denge kurmak için dijital minimalizmi benimsemek bir çözüm olabilir. Dijital minimalizm, dijital dünyadaki gereksiz karmaşayı ortadan kaldırmaktır. Ayrıca daha bilinçli ve odaklanmaya yönelik bir dijital deneyim yaratmaktır. Palma ile dikkat dağıtıcı unsurları kasıtlı olarak azaltabilirsiniz. Böylece dikkatinizi gerçekten önemli olan üzerinde toplayabilirsiniz. Palma’nın çevrimdışı özellikleri sakin ve dikkat dağıtıcı olmayan bir ortam yaratarak  okuma ve öğrenmeye odaklanmanıza olanak tanır.

BONUS: Palma hakkında daha fazlasını keşfetmek için tıklayın!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top