renkli e-mürekkep ürünleri ödülü

BOOX renkli E-mürekkep Ürünlerine Ödül!

Geçtiğimiz yıl Tab Ultra modeliyle IF Design ödülü alan BOOX, yeni bir ödülün daha müjdesini verdi. Onyx BOOX Türkiye Distribütörlüğü olarak bu güzel haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! 

BOOX, E-Ink Corpation tarafından 2023 yılının en çok satan renkli e-mürekkep ürünleri ödülüne layık görüldü. Her bir e-mürekkep ürün markasının gökyüzündeki yıldızlar gibi olduğunu belirten Onyx International Inc., bu yıldızlar arasında en parlağı olmak için gösterdikleri çabayı şöyle dile getirdi:

“2008 yılındaki kuruluşumuzdan itibaren sıradanlığa asla razı olmayan yenilikçi bir ePaper markası olma hedefiyle kararlı bir şekilde ilerliyoruz. Büyüme sürecimizde çığır açan ürünler ve özelliklerin tanıtımıyla, renkli ePaper’ın ortaya çıkışını gördük. Bu teknolojiyi dört yıl önce Kaleido adıyla tanımladık. Genç olmasına rağmen, büyük potansiyel taşıyordu. Bu potansiyel özellikle 2021’de Nova3 Color ürünümüzü kullanıcılarımıza resmi olarak tanıttığımızda ortaya çıktı.”

Kaleido teknolojisindeki ilerlemeyi bir insanın yaşlandıkça olgunlaşmasına benzeten Onyx BOOX, bu teknolojiyi ürünlerinde kullanmalarıyla birlikte ortaya çıkan başarıyı şu sözlerle açıkladı:

“Bu teknolojiyi Tab Ultra C, Tab Mini C, Tab Ultra C Pro ve en çok satan Note Air3 C dahil olmak üzere en güçlü tabletlerimize entegre ettik. Bu dört ürün, hem bizim hem de kullanıcılarımız için yeni bir dünya açtı. Tab Mini C üzerinde kullanıcılarımız çizgi roman okurken, Tab Ultra C Pro üzerinde web’de gezinip notlar alırken ve Note Air3 C üzerinde gelecek hedefleri yazarken duyduğumuz sevinç ve heyecanı anlatmak mümkün değil. Tüm içerik renkli ve göz dostu bir ekranda sunuluyor. Aynı konfor, ancak daha önce hiç olmadığı kadar keyifli ve harika!”

Bu başarının renkli e-mürekkep ekran teknolojisi için henüz bir başlangıç olduğunu ifade eden Onyx BOOX, kullanıcılarının beğeni, yorum ve paylaşımlarıyla BOOX ürünlerinin gelişimine katkıda bulunduklarını dile getirdi. Onyx BOOX Türkiye Distribütörlüğü olarak her modelinde yeni bir başarıya imza atan BOOX ürünlerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. BOOX’un bu haberini orijinal dilinde okumak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top