Tab Ultra C ile Tanışın!

E-kitap okuyucu sevenlerin uzun zamandır beklediği o “büyük ve renkli model” çıktı! Bu yazımızda 10.3 inç renkli ekranıyla dikkatleri üzerinde toplayan Tab Ultra C’den bahsedeceğiz.

son Teknoloji E-mürekkep Ekran

Onyx BOOX yenilikçi bakış açısıyla kullanıcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun cihazlar üretmeye devam ediyor. Bununla birlikte ürettiği bazı cihazlar, marka için kilometre taşı haline geliyor. Tab Ultra C de BOOX’un kilometre taşlarından biri. Neden mi? Çünkü BOOX, Tab Ultra C’nin ekranında siyah-beyaz için 300 ppi, renkli için 150 ppi yüksek çözünürlük sunan en yeni Kaleido 3 teknolojisini kullandı. Ayrıca Tab Ultra C hem gece hem de gündüz okumalarında göz konforunuzu arttıracak ComfortGaze™ ışık teknolojisine sahip.

Tab Ultra C Son Teknoloji E-Mürekkep Ekran

Ekran Yenilemede Üstün Performans

BOOX, Tab serisi cihazlarda kullandığı gelişmiş Qualcomm Octa-core CPU ve BOOX Super Refresh teknolojisini Tab Ultra C’nin renkli ekranına da entegre etti. Böylece ekran yenilemedeki üstün performans, renkli ekran Tab Ultra C’nin özelliklerinden biri haline geldi. Okuma, not alma, uygulamaları kullanma gibi çeşitli görevlerde kullanabileceğiniz 4 farklı ekran modu ile Tab Ultra C, renkli olmasının yanı sıra hızlı bir deneyim sunuyor. 

Tab Ultra C Ekran Yenileme Performansı

Depolama ve Kamera

4 GB RAM+128 GB ROM ile zaten büyük bir depolama alanına sahip olan Tab Ultra C, MicroSD kart yuvasıyla depolamak istedikleriniz için genişletilebilir bir alan sunuyor. OCR işlevine sahip 16 MP kamerasıyla belgeleri kolayca tarıyor ve düzenleme seçenekleri sunuyor.

çok Yönlü Verimlilik

Tab Ultra C’nin 24 farklı türdeki belge desteği, diğer BOOX modellerinde de olduğu gibi, belgelerinizi başka bir formata dönüştürmeden kullanma kolaylığı sağlıyor. Üretkenliği arttırmak üzere tasarlanan yerleşik Notlar uygulaması Tab Ultra C’de renklerle birleşiyor. Tab Ultra C’de belgeleriniz üzerine renkli notlar alabilir, Notlar uygulamasında renkleri kullanabilirsiniz.

Kapsamlı Aksesuar desteği

Diğer tüm kalemli BOOX modellerimiz gibi Tab Ultra C de paket içeriğinde kalem bulunduruyor. Paket içeriğindeki Pen2 Pro kalem 4096 basınç hassasiyetine sahip ve kalemin arkası silgi olarak kullanılabiliyor. Tab Ultra modelimizin tüm aksesuarlarıyla uyumlu bir şekilde tasarlanan Tab Ultra C, manyetik klavyeli kılıf kullanımını da destekliyor. 

Not: Tab Ultra C artık stoklarımızda bulunmuyor. Yeni Tab Ultra C Pro‘yu incelemek için tıklayın!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top