Tab Mini C İle Tanışın

Kullanıcıların çok beğendiği Tab Ultra ve Tab Ultra C’nin ardından BOOX, Tab serisine yeni bir üye daha ekledi. Bu yazımızda son teknoloji Kaleido3 ekrana sahip yeni Tab Mini C ile tanışacağız. 7,8″ renkli ekrana sahip yeni modelimizle tanıştığınıza memnun olacaksınız!

Kaleido3 İle Akıcı bir Deneyim

Tab Mini C’nin Kaleido3 renkli e-mürekkep teknolojisi, siyah-beyaz görüntülerde 300 dpi çözünürlüğe sahiptir. Renkli görüntülerde ise 4096 renkten oluşan geniş bir yelpazeyi 150 dpi çözünürlükle sunmaktadır. 8 çekirdekli işlemci, özel GPU ve BOOX Süper Yenileme teknolojisinin bir araya gelmesiyle akıcı bir deneyim sağlar.

Tab Mini C

Ergonomik Tasarım, Kolay Tutuş

Tab Mini C, kavisli arka kasası ile ergonomik bir kullanım ve şık bir görünüm sunar. 7.8″ ekran boyutuna sahip Tab Mini C ile uzun saatler boyunca elleriniz yorulmadan okuma yapabilirsiniz. Evde, okulda ya da seyahatleriniz sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her zaman yanınızda olacak bu cihaz ile fikirlerinizi anında somutlaştırabilirsiniz.

Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi

Tab Mini C, 4GB RAM ve 64GB ROM sayesinde üçüncü taraf uygulamaları geleneksel tabletlerle aynı performansta sunar. Böylece cihazınıza indirdiğiniz uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Resimli kitapları, çizgi roman ve mangaları renklerden ödün vermeden okumak için tasarlanmıştır. Tab Mini C, 5000mAh batarya hacmine sahiptir. Ayrıca yerçekimi sensörüyle pratik bir kullanım sağlar.

Tab Mini C Yerçekimi

Tab Mini C, bir e-kitap okuyucu olmanın ötesinde hayal gücünüzü aktarabileceğiniz bir eskiz defteridir. 16 farklı renk seçeneğiyle güzel anları boyayabilir, düşüncelerinizi organize edebilirsiniz. BOOXDrop ve BOOX Assistant ile not defterlerinizi diğer cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz. Güne ait notlarınızı, yapılacaklar listenizi cihazınızı uyandırmaya bile gerek kalmadan takip edebilirsiniz.

Tab Mini C ile renklerden ilham alın

Tab Mini C, Android 11 işletim sistemiyle üçüncü taraf uygulamalarla sorunsuz bir şekilde çalışır. Google Play Store ya da başka bir Android marketten indireceğiniz uygulamalarla cihazınızı size en uygun hale getirebilirsiniz. Kaleido3’ün yumuşak pastel renkleriyle favori uygulamalarınız başka bir boyut kazanacak!

aksesuar

BOOX, Tab Mini C’nin arka kasasını mıknatıslı kılıf desteğiyle üretti. Böylece Tab Mini C manyetik kılıfla cihazınızı ve kaleminizi tek hamlede koruma altına alabilirsiniz.  

Tab Mini C ürünümüzü incelemek için buraya, Tab Mini C manyetik kılıfı incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Bir sonraki blog yazımızda görüşmek üzere. 🤓

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top