Hakkımızda

Bugün hayatlarımız, bize büyük kolaylık sağlayan cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar gibi çeşitli teknolojik ürünlerle doludur. Bununla birlikte, söz konusu teknolojik ürünler, göz yorgunluğu, kuru-tahriş olmuş gözler, bulanık görme ve göz sorunlarından kaynaklanan baş ağrısı gibi birçok sağlık sorununa yol açmaktadır.

Misyonumuz

Size sadece teknolojik kolaylık sağlamakla kalmayıp aynı zamanda gözlerinizi dijital yorgunluğa karşı koruyan son teknoloji göz dostu elektronikler üretmektir.

Onyx International Inc., son kullanıcılara kağıt benzeri okuma ve yazma deneyimi sağlayan E Ink (ePaper) cihazlarının tasarlanması, geliştirilmesi, üretilmesi, satılması ve pazarlanmasına adanmış lider bir Çinli Tüketici Elektroniği Şirketi’dir. 2008 yılında IBM, Google ve Microsoft’tan bir ekip tarafından kurulan Onyx’in merkezi Guangzhou Çin’dedir ve Shenzhen’de Çin’in Silikon Vadisi olarak bilinen bir ofisi bulunmaktadır.

Mevcut E-Okuyucu markalarından kalite ve işlev olarak en üst sırada yer alan BOOX, 2009’dan beri uluslararası pazarlarda büyük popülerlik kazanmıştır. Klasik 6-7 İnç E-Mürekkep ekranlı E-Okuyucuların yanı sıra, Onyx genellikle geniş ekranlı, kalemli ve Android işletim sistemine sahip 7.8″, 10.3″ ve 13.3″  ekran boyutuna sahip E-Kitap Okuyucuları ile ünlüdür. Onyx, Android 11.0 İşletim Sistemini E-Okuyuculara uygulayan dünyanın ilk şirketidir. Bu da E-Kitap Okuyucu sektöründe önemli bir devrimdir. Son on yılda, Onyx ürünleri dünya çapında 4 kıtanın 60’tan fazla ülkesine satıldı. Gelecekte, şirketimiz E-Okuyucuların yanı sıra, pazarın önünde yer alan ümit vaadeden diğer E-Mürekkep cihazlara da giriş yapmayı planlamaktadır. Onyx, yazılım ve donanım geliştirmede son derece profesyonel bir ekiple birlikte, distribütörlere, yayıncılara, eğitim endüstrilerine ve potansiyel iş ortaklarına tek elden çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kitap ve içeriklerdeki fikri mülkiyet bilincine sahip, yüksek kaliteli içerik üreten daha yetenekli insanlara yardımcı olmaktır. Uzun vadede çabalarımız ve yeniliklerimizle bir çok JK Rowling’in ortaya çıkacağını umuyoruz.

Yunaks Teknoloji Ticaret LTD. ŞTİ. olarak Onyx marka E-Kitap Okuyucuları ülkemiz okurlarının hizmetine sunmaktan onur duyuyoruz. Onyx International Inc. firmasının Türkiye Distribütörü olarak ülkemize dünyanın en iyi E-Kitap Okuyucularını kazandırmak ayrıca gurur kaynağımızdır. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışımız ile ülkemizin entellektüel birikimine katkı sağlamak amacımızdır. Bu amaç için kurulan şirketimiz uzun süreler kitap okuyan müşterilerine Boox marka göz dostu cihazlar temin etmektedir. Geleceğimizin ancak daha çok okumak ile güvence altına alınabileceğine inanıyoruz. Bu inançla gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetlerimiz siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ile dünyanın en anlamlı faaliyeti haline gelmektedir. Şirketimizin tavsiye ve yorumlarınıza her daim açık olduğunu bildirir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Ücretsiz Gönderim

Tüm cihaz siparişlerinde ücretsiz kargo.

Onaylanmış Kalite

Yetkili Türkiye Distribütörü

En İyi Fırsatlar

Özel kampanyalar ve indirimler yanlızca OnyxBoox.com.tr'de!

Güvenli Ödeme

Güvenliğinizi garantileyen site genelinde SSL sertifikası

Shopping Cart
Scroll to Top