Mail Uygulamalarının BOOX İle Kullanımı

Hotmail, Gmail, Yandex ya da Outlook… Farklı sağlayıcılardan edindiğimiz mail hesaplarımızın kullanımı bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Bazı mail hesaplarımızı BOOX’un yerleşik E-Posta uygulamasında kullanabiliyoruz. Ancak bazı mail hesapları için Google Play Store üzerinden sağlayıcıların kendi uygulamalarını indirmek gerekiyor. Bu nedenle bu yazımızda BOOX cihazlarımızda mail uygulamalarının kullanımından bahsedeceğiz.

BOOX e-posta Uygulaması

Tüm BOOX modellerinde bulanan yerleşik e-posta uygulaması sade tasarıma sahiptir. Ayrıca birden fazla hesap ekleme özelliğiyle oldukça kullanışlıdır. Cihazınızın Uygulamalar sekmesinden “E-posta” butonuna dokunarak uygulamayı açabilirsiniz. Daha sonra, mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ancak şunu belirtmemizde fayda var, BOOX E-posta uygulaması sadece belirli mail hesaplarını destekliyor. Bu nedenle BOOX e-posta uygulamasıyla uyumlu mail hesaplarını aşağıda listeledik.

BOOX E-Posta Uyumlu Mail Hesapları

Microsoft Outlook Uygulaması

Outlook Uygulaması

Microsoft Outlook uygulaması çok sayıda mail uzantısını destekliyor. Bununla birlikte aynı anda birden fazla hesabın kullanımına da izin veriyor. Outlook uygulamasını indirmek için bu bağlantı ziyaret edebilirsiniz. Ya da Google Play Store’da “Outlook” araması yaparak uygulamayı bulabilirsiniz. Daha sonra ise mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Microsoft Outlook Uyumlu Mail Hesapları

Gmail uygulaması

Google ürünlerinden biri olan Gmail uygulamasıyla başta  “gmail.com” uzantılı hesaplar olmak üzere çok sayıda mail hesabını kullanabilirsiniz. Gmail uygulamasını bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ya da Google Play Store’da “Gmail” araması yaparak da bulabilirsiniz. Ardından mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Gmail uyumlu Mail Hesapları

Yandex Mail Uygulaması

Diğer mail uygulamalarında olduğu gibi Yandex Mail uygulamasında da çeşitli mail hesaplarını eklemek ve aynı anda kullanmak mümkündür. Yandex mail uygulamasını Google Play Store’da “Yandex Mail” araması yaparak bulabilirsiniz. Veya bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Daha sonra ise mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Yandex Uyumlu Mail Hesapları

Son olarak indirdiğiniz mail uygulamalarında birden fazla hesabı etkinleştirmek için şu adımları izleyebilirsiniz. Mail adresinizi ve şifrenizi girerek oturumunuzu açın. Ardından mevcut oturumunuzu gösteren sağ ya da sol taraftaki küçük butona dokunun. Daha sonra “Hesap Ekle” butonunu kullanın ve diğer hesabınıza giriş yapın. Bu yöntemi Outlook Mail, Gmail ve Yandex Mail uygulamalarında kullanabilirsiniz.

BONUS: 10.3″ ekranı, klavyeli kılıf desteği ile maillerinizi rahatça okuyup cevaplayabileceğiniz Tab Ultra ile tanışmak için tıklayın! Ayrıca “Tab Ultra’ya iF Design Ödülü” başlıklı yazımızı inceleyin ve BOOX Tab Ultra hakkında daha fazla bilgi edinin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top