Kullanıcılarımızın Note Air’i Tercih Etmelerinin 7 Nedeni

Note Air’ın Eylül’deki lansmanından bu yana, benzersiz bu yeni model insanların dikkatini çekti. Yeni cihazda yapılan performans ve üretkenlik iyileştirmeleri cihazı daha çok konuşulur hale getirdi.

Yine de, 10.3” ekran boyutu ile PDF okumak için en idael ekrana sahip olan Note3, Note Air veya Note2 satın alma konusunda bazılarımız kararsız olabilir.

Boox modellerimiz arasında karasız kalan kişilerden biriyseniz, aşağıdaki müşteri incelemelerine göz atarak, Note Air kullanıcılarının, cihaz ile ilgili düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yorumları bulunan kişilerin bakış açısından, neden bu 5,8 mm kalınlığında, 10,3 inç E Ink tableti seçmeliyim sorusuna cevap bulabileceğinizi umuyoruz.

Neden 1: Ergonomik ve Modern Tasarım

Güzel tasarımı ve kullanılabilirliğinde ki basitlik beni şaşırttı.

Marjolijn Knippels / Note Air Kullanıcısı

Note Air’i benzersiz bir BOOX modeli yapan nedenlerden biri endüstriyel tasarımıdır. Cihazımız, ince, şık ve ergonomik yapısı ile zahmetsiz bir tutuş sunar. Note Air kullanıcısı David Sirka‘nın dediği gibi: “Note Air, güçlü ve çekici bir e-mürekkep tabletidir.”


Neden 2: Cihaz Malzemesinde Kalite ve Sağlam Yapı

Elinize aldığınızda iyi tasarlanmış ve sağlam bir ürün olduğu anlaşılıyor.

Massimiliano de Martini / Note Air Kullanıcısı

Not Air yalnızca 5,8 mm kalınlığında, ancak bu incelik cihazımızın kırılgan olduğu anlamına gelmiyor. Kaliteli kasasını hassas bir şekilde inşa etmek ve sağlam bir yapı oluşturmak için farklı ekran katmanları ve kapakları dikey olarak hizalamak için gelişmiş Nano Kalıplama Teknolojisi (NMT) ve CNC kullanıldı.

Kullanıcı Tamas Kovacs‘ın dediği gibi: “Note Air, yüksek kaliteli bir ürün, son derece iyi inşa edilmiş, iyi bir yazılımla dış kasasında kaliteli hammadde kullanılmış.” cihaz malzemesinin kalitesini ince ve sağlam olan bu cihaza dokunduğunuzda anlamak mümkün.


Neden 3: G Sensörüyle Rahat Kullanım

Yerçekimi sensörü ile cihazı tıpkı bir tablet gibi kullanabilirsiniz. Cihaz, ekranı otomatik olarak tutmak istediğiniz konuma döndürüyor.

Stefan Sippel / Note Air Kullanıcısı

Yerçekimi sensörü, tüm Boox modelleri arasında yalnızca Note Air’de bulabileceğiniz bir donanımdır. Kullanıcıların cihazı çevirmesine ve herhangi bir yönde kullanmaya başlamasına olanak tanır. Solak ya da sağlak olun, Note Air kullanım durumunuza mükemmel bir şekilde uyar ve size en iyi okuma ve yazma deneyimi sunar.


Neden 4: Verimlilik için Çeşitli Okuma / Çizim / Yazma Özellikleri

“Not defteri, çizim için çeşitli özellikler sağladığı için çok iyi.”

Andrés Lugo / Note Air Kullanıcısı

Not Air’ın çok yönlü 10,3 inç boyutu, onu büyük boyutlu PDF’leri ve küçük boyutlu formatlardaki e-kitapları görüntülemek için mükemmel bir cihaz haline getiriyor.

Güçlü işlemcisi sayesinde kullanıcılarımız bilimsel kitapları rahatça okuyabilir ve ön ışıklı cihazı hem gündüz hem de gece kullanabilir.

Çizim ve not alma açısından, kullanıcılarımız sanatsal ve organize eserler yaratmak için Kement, Katmanlar, Yakınlaştırma, El Yazısı Metin Tanıma ve diğer özellikleri kullanabilirler. Ayrıca, kullanıcılarımız elle yazılmış notların arasından istedikleri kelimeleri bile aratabilirler.


Neden 5: Uygulamaları, Sesleri ve Bölünmüş Ekranı Destekleyen Sistem Esnekliği

Note Air sadece iyi bir okuma cihazı değil, aynı zamanda internette gezinmek, alışveriş yapmak ve hatta Facebook’ta gezinmek için de harika.

Marion Buehring / Note Air Kullanıcısı

Note Air’in en güzel yanlarından biri de, açık ve esnek Android sistemi olması. En son Android sürümünü E Ink ürünlerinde çalıştırması da ayrı güzel bir özellik.

Not Air kullanıcıları cihazın içerisinde bulunan yazılım sayesinde okuma uygulamaları (Kindle, Kobo, Scribd, Libby, Mendeley), bulut sürücüler (Dropbox, Google Drive, Yandex, One Drive), üretkenlik uygulamaları (Zoom, Canvas), sosyal medya (Facebook, Twitter, Reddit) gibi her türlü uygulamayı kurabilme şansına ulaşıyorlar.

Ayrıca, kullanıcılarımız iki uygulamayı aynı anda çalıştırmak için ekranı bölme özelliğini kullanabilirler. E Ink ekranlı ve çok yönlü bir dijital tablet olan Note Air, yerleşik hoparlörü ile kaliteli bir dinleme deneyimi sunar. Kullanıcılarımız, okumalarında Note Air’ın hoparlörü veya Bluetooth kulaklıkları aracılığıyla sesli kitap veya müzik dinleyebilir.


Neden 6: iPad / Samsung / ReMarkable tabletlere ve Fiziksel Dizüstü Bilgisayara Alternatif

Bir süredir çeşitli e-mürekkep not alma seçeneklerine bakıyordum. Note Air’imi yalnızca bir gün kullandım, aşık olduğumu söyleyebilirim. Note Air, iPad ile kağıt notları arasındaki mevcut gidip gelmemi tamamen bitirdi.

Jakob Gronkjaer / Note Air Kullanıcısı

Not Air, E Ink Carta HD ekranı ile aynı büyüklükteki çoğu cihazdan ve hatta gerçek kağıttan kendini ayırıyor.

227 dpi E Ink ekranı ve ön ışık teknolojisi ile kullanıcılarımız, diğer cihazlarda bulunan LCD ekranın arka ışığının gözlerini incitmesinden korunurken, keskin görüntü kalitesindeki metinleri okuyabilir. Göz dostu olan Note Air ekranı, Note Air’in iPad ve Samsung gibi diğer tabletlere tercih edilmesini sağlıyor.

Ayrıca, sık şarj gerektiren LCD cihazların aksine, Note Air tek şarjla haftalarca kullanılabiliyor. Kullanıcı Devin Odom, mükemmel 3000mAh pil kapasitesini şu sözleriyle ifade ediyor: “Pil ömrü çok iyiydi, cihazı yalnızca birkaç gündür kullanıyorum, şu ana kadar şarj edilmesi gerekmedi.”

ReMarkable2 gibi 10,3 inç yazı tabletleri arıyorsanız, Note Air’e göz atabilirsiniz. Note Air, harika bir yazma deneyiminin yanı sıra Android işletim sistemi sayesinde kullanıcıları için mükemmel bir çoklu görev deneyimi sunmaya odaklanıyor.

Note Air’in tasarımından ve çok yönlü yeteneklerinden yararlanan kişiler, her ışıkta kitap okuyabilir, notları buluta senkronize edebilir, Android uygulamalarını yükleyebilir ve aynı anda iki görevi gerçekleştirmek için ekranı bölebilirler.


Neden 7: Note Air İçin Üretilmiş Manyetik BOOX Kalem

Yeni kalem, önceki Onyx kalemlerinden daha hassas bir uca sahip. Biraz ağırlığı var ve ellerinizde harika hissettiriyor.

Marion Buehring / Note Air Kullanıcısı

Yeni BOOX kalemi, Note Air için üretilmiş manyetik bir kalemdir. Kullanıcılara çizgi genişliği üzerinde daha iyi kontrol sağlamak için yuvarlak şekilli sert, küçük bir uca sahip.

Bazı kullanıcılarımız kalemin harika hissettirdiğini düşünürken, bazı kullanıcılar daha büyük uçlu bir kalemi tercih edebilir. Boox marka diğer kalemlerin uçları Note Air’ın kaleminden daha kalın uçlara sahipler. Eğer böyle bir kalem kullanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yine de, sert uçları ve yaratabileceği hassas vuruşları seviyorsanız, yeni manyetikli BOOX kalem mükemmel bir kalemdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir