Boox’unuzda Aldığınız Notlarınızı Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Notlar uygulamasında bir not defteri açın ve araç çubuğunun en altındaki üç noktalı butona dokunun.

Açılan menüde Paylaş butonuna dokunun.

Açılan pencerede paylaşmak istediğiniz katmanları belirleyebilirsiniz.

Paylaşmak istediğiniz katman ve sayfaları belirledikten sonra menünün en altında bulunan Paylaş ikonuna dokunun.

Açılan pencereden notunuzu ister e-postanızla ister Onyx-mailinizle isterseniz de Bluetooth ve bulut uygulamaları aracılığıyla dışa aktarabilirsiniz. Cihazınıza yüklü 3. Parti uygulamanız var ise o uygulamalara da aktarım yapabilirsiniz.

Boox’unuzda depoladığınız kitaplarınızı nasıl paylaşabilirsiniz?

Kütüphanenize gidin aktarmak istediğiniz kitaba uzun basın. Karşınıza gelen menüden Paylaş butonuna dokunun.

Açılan menüden kitabınızı ister e-postanızla ister Onyx-mailinizle isterseniz de Bluetooth ve bulut uygulamaları aracılığıyla dışa aktarabilirsiniz. Cihazınıza yüklü 3. Parti uygulamanız var ise o uygulamalara da aktarım yapabilirsiniz.

Kitapların yanı sıra Depolama dosyasındaki belgelerinizi de diğer cihazlara aktarabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler şu şekilde: Yan taraftaki menüde Depolama bölümünde Belge klasörüne gelin.

Paylaşmak istediğiniz dosyaya uzun basın ve açılan pencerede Paylaş ikonuna dokunun.  Açılan menüden belgenizi ister e-postanızla ister Onyx-mailinizle isterseniz de Bluetooth ve bulut uygulamaları aracılığıyla dışa aktarabilirsiniz. Cihazınıza yüklü 3. Parti uygulamanız var ise o uygulamalara da aktarım yapabilirsiniz.

2 thoughts on “Boox’unuzda Aldığınız Notlarınızı Nasıl Paylaşabilirsiniz?”

  1. İşaretlediğimiz kısımları nasıl dışa aktaracağız? Bunu Nova 2 cihazımızda yapamıyoruz. Note 3’de de böyleyse ve bu iş için, işaretlediğimiz kısımları kopyala yapıştır filan yapıp not haline getirmemiz gerekiyorsa, bu önemli bir eksiklik. iannotate’deki gibi, çizerek vb işaretlediğimiz kısımları da aktarabilmemiz gerekir.

    1. Merhaba Hakan Bey,
      İşaretlediğiniz yerlerden kastınız; kitap üzerinden işaretlediğiniz yerleri dışarı aktarmak ise bunu okuduğunuz kitaptaki menüde bulunan TOC sekmesinden kolayca yapabilirsiniz. TOC sekmesinden kalem işaretine dokunduğunuzda kitaptaki kalemle işaretli sayfaları görebilir, bunlardan dilediklerinizi seçip dışarı farklı bir PDF olarak aktarabilirsiniz. Eğer notlar kısmında aldığınız notun bir kısmını dışarı aktarmak isterseniz dilerseniz yukarıdaki yazımızda açıklandığı gibi dilerseniz ekran görüntüsü aldıktan sonra Galeri uygulamasından notun istediğiniz kısmını başkaları ile paylaşabilirsiniz. Eğer sorunuza cevap alamadıysanız biraz daha detaylı bir şekilde sorarsanız yardımcı olmaya çalışırız. İyi günler dileriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart