Boox V3.2 Güncellemesi

SİSTEM MENÜSÜ

Sistem menüsü yeniden tasarlandı ve üç bölüme ayrıldı: Bildirim Merkezi, Kontrol Paneli ve E-mürekkep Merkezi. Parmağınızı ekranda sol alt köşede aşağıdan yukarıya doğru kaydırarak, genel kontrastı ve ekran yenileme modlarını ayarlamak için e-mürekkep merkezi menüsünü açayabilirsiniz. Önceden ekranın orta üst kısmından aşağıya kaydırarak gelen menü sol üst taraftan kaydırınca Bildirim Merkezi ve ve sağ üst taraftan kaydırınca Kontrol Paneli açılacak şekilde ayırıldı, artık mesajları bir bakışta tanımlayabilir veya kalabalık bir görüntü oluşmadan cihaz görüntü ve ses ayarlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. 

MENÜ VE BUTON GÖRÜNÜMÜ

Yeni arayüz düğme boyutlarını genişleterek, minimal bir tasarımla yerden tasarruf ederken butonlara zahmetsizce dokunmanıza yardımcı olur.

AYARLAR PANELİ

Ayarlar paneli, yeniden düzenlendi. Hareket, dil ve şifre ayarları gibi en çok kullanılan seçeneklere daha kolay ulaşabilmeniz adına Ayarlar menüsü sadeleştirilerek bazı ayar butonları ön plana çıkarıldı.

UYGULAMA AYARLARI PANELİ

Önceden Ayarlar içersinde konumlandırılmış olan Uygulama Ayarları, Uygulamalar paneline taşındı. Güncelleme ile Uygulama Ayarları, yerleşik ve üçüncü taraf uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olacak bazı yeni seçenekler sunuyor. Örneğin, yeni Yenileme Modu Ayarları ile aynı anda birden çok uygulama için yenileme modunu ayarlayabilir, bunları tek tek optimize ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

OTOMATİK BAŞLATMA AYARLARI

Otomatik Başlatma Ayarları, cihaz açıldığında hangi uygulamaların otomatik olarak başlatılabileceğine karar vermenize olanak sağlar.

UYGULAMA OPTİMİZASYONU

Üçüncü taraf uygulamaların optimizasyonu ile artık bir uygulamanın görüntüsünü ve yenilemesini özelleştirebilirsiniz. Yazı tiplerinin, simgelerinin, kapaklarının ve arka planının renk performansını ayarlayabilirsiniz. Uygulama Ayarları, uygulamaları daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için geliştirildi.

ÜÇÜNCÜ TARAF UYGULAMA ÜZERİNE NOT ALMA

Geliştirilen uygulama optimizasyonu ile Microsoft OneNote, Evernote ve WPS ile çalışırken sorunsuz bir şekilde çizim yapabilir ve not alabilirsiniz.

BÖLÜNMÜŞ EKRAN

Yenilenen Boox size ekranı dikey bölmeyi sunar. Kitabı ekranın üstünde veya altında tutabilir ve not alabilir veya sözcükleri yan yana arayabilirsiniz. NeoReader, bölünmüş görünümle daha uyumludur. Bölünmüş görünüm modunda, dosyalar genellikle ekranın yarısına sığacak şekilde küçülür. Metin çok küçülür, bu nedenle yazı tiplerini ayarlayamadığınızda onları zar zor okuyabilirsiniz. Bölünmüş Ekran Navigasyonu ile sayfayı yarım ekrana sığdırmak için bölümlere göre büyütebilir ve özel bir sırayla okuyabilirsiniz. OneNote ve diğer uygulamaların bölünmüş ekranlarla kullanımı kolaylaştırılmıştır.

VEKTÖR TABANLI PDF DIŞA AKTARIMI

Notlarınız artık vektör tabanlı PDFler olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu sayede notlarınızı bilgisayar veya NeoReader’da düzenleyebilirsiniz. El yazınızı ne kadar büyütürseniz büyütün görüntüde bozukluk oluşmayacaktır.

NOTLAR UYGULAMASI İYİLEŞTİRMELERİ VE FAVORİ KALEM SABİTLEMESİ

Notelar uygulaması, yaratıcı iş akışınız için daha uygun hale geldi. Katmanları, şablonları, esnek tuvalleri ve farklı şekil ve çizgileri kullanarak kendi tarzınızda eserler oluşturabilirsiniz. Beş fırça stili, 16 renk ve çeşitli vuruş genişlikleri ile 5 adede kadar favori fırçayı özelleştirebilir ve hızlı kullanım için bunları üste sabitleyebilirsiniz.

NOT SAYFASI EKLEME

Sayfa ekleme işlemi daha kolay hale geldi. Ekranın sağ üst köşesindeki ilerleme butonuna dokunmanız yeni bir sayfa eklemen için yeterlidir. Fikirlerinizi aynı tema altında birleştirerek farklı not defterlerini tek bir not defterinde birleştirebilirsiniz. PDF’ler oluştururken, tüm not defteri yerine sayfaları seçebilirsiniz.

ÇOKLU HESAP

V3.2 sürümü hesap gizliliğini korurken farklı hesaplara uyum sağlar. Bu sürüm ile Boox cihazları, giriş yapılmış tüm Onyx hesaplarını hatırlayabiliyor ve her hesap giriş yapıldığında sadece kendi notlarını görebiliyor. Hesabınızdan çıkış yaptığınızda, bir dahaki sefere aynı hesaba giriş yapana kadar notlarınız Notlar panelinden kaybolacaktır.

GÖRSEL İYİLEŞTİRME

Yeni ürünler geliştirilmiş dosya aktarımı ve hesap ayarları iyi ve rahat hissettiriyor. Genel ayarlara ve kullanıcı arayüzüne ek olarak, görsel motorunu daha spesifik e-kitap biçimleri stillerini görüntülemesini sağlamak için optimize ettik ve sabitledik. Bu nedenle orijinal yazı tipi, yazı tipi boyutu ve kenar boşluğu ayarlarının keyfini çıkarabilir ve daha iyi bir okuma deneyimi elde edebilirsiniz.

ÇİFT FONKSİYONLU PDF REFLOW ÖZELLİĞİ

Aranabilir ve taranabilir PDF Reflow seçeneği ile PDF okuma deneyimini en üst seviyede yaşayın. PDF’leri türüne göre tek dokunuşla yeniden düzenleyebilirsiniz: taranabilir veya aranabilir. Bu seçenekle, PDF dosyalarının yazı tipi boyutunu ve kenar boşluklarını ayarlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart