Boox Tanıtım Ortaklığı Programı

Profesyonel pazarlamacı mısınız? Blog sahibi misiniz? Podcast yapımcısı mısınız? Sosyal medya’da geniş takipçi kitleniz mi var? Dünyanın en iyi e-kitap okuyucusu olanBoox Ürünlerini takipçilerinize tanıtın veya tavsiye edin, sizden gelen müşterilerimiz için komisyon kazanın!

Detaylı Açıklama: Programa katılmanız durumunda size özel bir link ve kupon kodu hazırlanacaktır. Takipçilerinizi sayfamıza yönlendirmek için size verilecek olan linki istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Yine, size özel hazırlanan kupon kodu ile yapılan cihaz satışlarından tarafınıza cihaz başına %2 komisyon ödecenektir. Sizden gelen müşterilerimize size özel hazırlanmış kupon kodunu kullandıklarında %2 indirim uygulanacaktır. Program kapsamında arzu ederseniz tanıtımda kullanmak üzere cihazlarımızdan seçtiğiniz birini %10 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Her ay yapılan satışlar ayın son günü hesaplanıp bize vereceğiniz hesap numarasına takip eden ayın ilk haftasında ödecenektir.

Hemen Başlamak için aşağıdaki formu doldurun. Başvurunuzu değerlendirelim sizi hemen arayalım!

Boox Satış Ortaklığına Katıl

Katılmak tamamen ücretsiz! Aşağıdaki formu doldurarak başvurunu hemen tamamla!

Boox Cihazlarını Takipçilerine Tanıt

Takipçilerine Boox cihazlarını tanıt!

Para Kazanmaya Başla!

Sayfamıza yönlendirdiğin müşteriler %2 indirim alsın, sen de cihaz başına %2 komisyon kazan!

Boox Tanıtım Ortaklığı Formu    Hangi platformu kullandığınızı aşağıdaki ilgili bölümlere sayfa linkini yapıştırarak bizimle paylaşabilirsiniz.

    Shopping Cart